Pokud máte v garáži klasický americký automobil, tak už pravděpodobně víte, jakou perlu vlastníte. Existují však i lidé, kteří by rádi ameriku vlastnili, ale vlastně neví, co by si s ní kromě občasných vyjížděk počali. Pojďme se na to podívat.

Každoročně se v České republice koná bezpočet svateb, firemních akcí, absolventských večírků, plesů a ještě větší počet narozenin a všelijakých výročí. Tento trh nabízí bezpočet obchodních příležitostí, díky nimž se může vlastnictví klasického amerického vozu stát tou nejlepší investicí vašeho života.

Můžete tak skloubit dvě věci – věnovat se své vášni a přitom vydělávat pěkné peníze na podporu vašeho hobby nebo dokonce i živobytí. Pokud se mohou lidé živit taxikařením a jízdou pro společnosti jako Uber nebo Liftago, proč by nebylo možné stát se profesionálním šoférem pro speciální události? Nic není blíže k pravdě. Staňte se opravdovým stylovým řidičem, který má v rukávu nejen speciální místa, která lze navštívit, ale také šampaňské pro své výjimečné hosty.

Jak pronajmout klasický automobil

classic carAsi tou nejlepší možností je najít internetový portál, který nabízí pronájem klasických automobilů a do něj vaše vozidlo zaregistrovat. Ačkoliv si pravděpodobně vezme určitou provizi, na druhou stranu vám pomůže dosáhnout na počáteční klientelu. Zavedený trh je vždy tou nejlepší možností pro začínající podnikatele v jakémkoliv odvětví. Zatímco vám potečou zakázky od jiných, vy se můžete soustředit na budování vlastní exklusivní značky a vybrané klientely, která vás vždy ráda doporučí svým známým.

Pár doporučení na závěr

* Účtujte hodiny od výjezdu z garáže do příjezdu, tedy celou kompletní trasu
* Vždy mějte časovou rezervu a určete si pravidla, může se stát, že auto bude muset čekat
* Sami si takovou jízdu objednejte, ať vidíte, jak to funguje
* Vždy nabídněte něco víc, ba i skrytý benefit
* Nezapomeňte dát k dispozici vizitku
* Požádejte klienty o zpětnou vazbu osobně i na internetu
* Pokud na to máte nervy, nabídněte i řízení

Hodně štěstí!