O nás

Dobrý den. Jsme nově vzniklá firma, která vám je schopna zrealizovat vaše sny týkající se amerických aut. Jmenujeme se AmericanDream a jsme zde pro vás. Znáte někoho ve vašem okolí, kdo se zajímá o americká auta, nebo jím jste i vy sám? Máte nějaké otázky či nesrovnalosti a neumíte jej najít či si na ně odpovědět? Zavolejte nám na naši linku a my vám na vaše dotazy velice rádi odpovíme. Jsme vzdělaný tým v tomto oboru a naší prací je náš koníček.

Toužíte se projet ve vašem vysněném americkém autě, ale nemáte tu možnost? Jsme tady pro vás a zařídíme to vám i vašim blízkým. Napište nám do emailu, o jaké auto se jedná a pro koho je tento dárek určený a my vše zařídíme za vás. Jen nám dejte vědět. Najdeme za vás společnost, která tyto služby provádí, o vše se postaráme za vás. Nemusíte se o nic starat. Vaše pohodlí je pro nás na prvním místě.

Nebaví vás vaše práce a mezi vaše koníčky se řadí také americká auta? Chcete se živit tím, co vás baví? Není nic jednoduššího, než nám poslat svůj životopis a čekat až vám odpovíme. Stále hledáme mezi sebe nové lidi s pozitivním přístupem. Požadujeme po vás loajálnost k firmě, spolehlivost, časovou flexibilitu a znalosti ohledně amerických aut. Vysoké finanční ohodnocení a kariérní růst je samozřejmostí, pokud jste pracovití a máte stanovené cíle. My vám nabízíme příjemný pracovní kolektiv, ve kterém se neustále něco děje a nikdy nezažijete nudu. Po zkušební době vám nabízíme i možnosti firemního auta, mobilního telefonu a notebooku.

Těšíme se na kontakt s vámi a doufáme, že budete s námi velice spokojení. Firma se neustále rozvíjí a hledáme další možnosti, jak se zlepšovat. Nejste s naší službou spokojeni? Napište nám, co se vám nelíbilo a my se to budeme snažit spravit. Budeme rádi za každou radu.