Společně se svým přítelem se chystáte udělat velký krok do budoucna. Na ruce máte zásnubní prstýnek a už spolu vybíráte datum té velké události. Svatby. Domluvit se společně na všech detailech, domluvit svědky, zamluvit prostor a mnoho dalších krásných starostí, které k tomu všemu tak nějak prostě patří. Které jídlo bude podáváno, kolik hostů pozveme, kdo s kým bude sedět u stolu? Je nespočet věcí a detailů, na které se narazí až těsně před svatbou a které se musí vyřešit.

wed panaramicMezi tyto povinnosti se samozřejmě řadí i ta část, jak se dostat na svatbu. Jaký druh příjezdu chceme? Jaká je naše představa? Pokud jsme milovníci zvířat a koní obzvlášť, můžeme si zajistit pohádkový kočár a přijet jako princezna s princem na bílém koni. Jako v pohádce. Máme spíš představu o něčem více adrenalinovém? Proč tedy nepřiletět vrtulníkem? Lidé v dnešní době mají bláznivé nápady, které nejsou natolik složité, aby se nemohly stát skutečností.

Jsou ale mezi námi i lidé, kteří touží po něčem stylovém, starším a vkusném. Něco, co si bude každý pamatovat a člověka to vystihne. Je-li řeč o milovnících aut, je to tedy jasné. Vybrat si nějaké opravdu stylové auto v takovém stylu, který nás vystihuje. Aut je v dnešní době tolik, že si stačí jen vybrat. Výběr je téměř neomezený, pokud se nebojíte trochu překročit svůj rozpočet.

Co třeba taková limuzína? Pěkně dlouhá, s barem uvnitř. Nechat si ji krásně ozdobit a přijet jako první dáma, na kterou všichni čekají. Mít svého vlastního šoféra a nechat se ten den pěkně rozmazlovat. Nápad to není špatný. Co když ale toužíme po něčem jiném? Ne až tak typickým?

Toužíme po pořádném autě, kterého si každý všimne a na českých ulicích se jen tak nevidí. Představme si takového Forda Mustanga, zhmotněna síla a krása v jednom. To je velmi neobvyklé auto a já bych takové na svou svatbu strašně ráda přivítala.