Las_Vegas_-Traffic4Známe to všichni. Venku je krásně, čerstvě po dešti a my se rozhodneme se prostě pořádně projet v terénu. Bláto nebláto. Až po cestě zpátky si uvědomíte, jak moc velkou škodu jste udělali. Vystoupíte z auta a jen se chytnete za hlavu, co jste to zase provedli. Vaše auto má modrou barvu, ale po téhle vyjížďce takhle modrá barva opravdu nevypadá. Co teď? Jaká je nejlepší možnost své auto umýt?

Máte-li náladu, čas a počasí vám hraje do karet, můžete vzít hadici, kýbl s vodou a přípravkem k mytí aut a houbu. A hurá. Máte o zábavu postaráno. Můžete vzít také děti, které se v této činnosti vyřádí a večer usnou i bez přečtení pohádky. Krásně strávené společné odpoledne.

Pokud se však řadíte mezi lidi, kteří pracují, jen když je to nezbytně nutné, je dobrá volba zajet si do myčky. Tady ale pozor. Ne každá automatická myčka pro auta je skvělá volba. Informujte se u pokladny, jaké druhy přípravku používají a zda to nemůže váš lak poškodit. A jestli nevěříte myčkám, zajděte si do autoservisu, kde dají vašemu auto přesně to, co potřebuje. Vše s vámi prodiskutují, aby neuškodili laku. Ba naopak. Snaží se poskytnout takové služby, aby vaše auto ochránili a vždy nějak vylepšili. Vyberou ty nejlepší produkty a pěkně ručně vám auto umyjí, ošetří a v pořádku vrátí zpátky. Jedná se možná o nejdražší variantu mytí auta, ale určitě se to vyplatí. Mají speciální prostředky, které běžnou špínu odpuzují a vaše auto zůstane tak déle čisté a lesklé. A to vám můžou lidé s houbou v ruce nebo lístkem od myčky jen závidět, nemyslíte?

Každopádně žádná varianta není špatná a sami autu nemůžete poškodit, pokud se nebudete o to vysloveně snažit. Všechny způsoby mají něco do sebe. Ať už se jedná o zábavu s blízkými, rychlou možnost myčky nebo kvalitní péče o vaše auto. Jaká je vaše oblíbená varianta mytí auta?